Nasze atuty

Artifly.pl – jest to profesjonalnym sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą zestawów dla hobby takich jak zdrapki czy malowania po numerach. Na pierwszym miejscu, przy założeniu takiego pomysłu przebadaliśmy rynek, zobaczyliśmy, że istnieją kilkadziesiąt w Polsce, kilkaset w Europie i jeszcze więcej na całym świecie sklepów internetowych, które sprzedają obrazy do malowania po numerach oraz różnego rodzaju zdrapek. Na początku naszej przygody z tym spotkaliśmy tysiące ofert na różnych stronach internetowych, tylko jakie jakości w rzeczywistości były by produkty nikt nie wiedział.

Za każdym razem mieliśmy te same uwagi do ofert i pytania do sprzedających. Często gęsto nikt nam nie odpisywał lub z jakimś opóźnieniem. Więc zobaczyliśmy, że są braki uwagi i odpowiedzialności ze strony sprzedających.

Na początku istnieliśmy jako sklep internetowy sprzedający zestawy na całym świecie. Za jakiś czas doszły nam problemy z dostarczeniem produktów do klientów, mieliśmy kłopoty też z wydawaniem towaru przez firmy spedycyjne. W końcu mieliśmy tego dość i zdecydowaliśmy zrobić wszystko to samo, tylko w Polsce.

Będąc na miejscu, posiadając bazę kontaktów do firm produkujących obrazki do malowanie po numerach oraz zestawów do zdrapywania, mając dużo czasu i chęci zdecydowaliśmy na zakup pierwszej partii towarów. Przyszło wszystko za jakieś 4 tygodni i zaczęliśmy sprzedawać.

W 2020 roku założyliśmy swój brand, zaprojektowaliśmy opakowania oraz stronę internetową. Tak pojawiły się na świat zestawy do malowania po numerach ArtiFly! 

Możecie nie martwić się o jakości naszych produktów, ponieważ trafiają oni do nas od razu po produkcji. Na każdym opakowaniu znajduje się informacją na temat co jest w zestawię i prosta instrukcja.

Chcemy żeby wszystko co było związany z nami dla naszych klientów było proste! Jesteśmy codziennie do państwa dyspozycji, odpowiemy na wasze pytania, pomożemy z zamówieniem obrazów. Jeżeli z zestawem będzie coś nie tak, natychmiast rozwiążemy wszelkie pytania związane ze zwrotem/wymianą towaru lub zwrotem pieniędzy.

Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i specjalizacja umożliwiają nam dostarczanie najbardziej interesujące i istotne z naszego punktu widzenia produkty. Nie wszystkie  produkty trafiają do naszego sklepu – tylko najlepsze! Starannie monitorujemy i stale badamy rynek towarów sztuki pod kątem jakościowych, popularnych i ciekawych nowości.

I na zakończenie parę słów o sadzeniu drzew. Ponad 2 lata wspieramy non-profit organizację One Tree Planted. Za ten czas posadziliśmy dzięki tej organizacji ponad 2 tys. drzew. Chcemy rozwijać wsparcie na sadzenie drzew, ponieważ kto jak nie my z wami będzie dbać o środowisko. Więc od wydanych 50 zł na zakupy w naszym sklepie będziemy przekazywać 1$ na sadzenie jednego drzewka czy to w Południowej Ameryce, czy Afryce, czy Europie. Nie ważne gdzie, a ważne tylko że małe kroki mogą doprowadzić nas do wielkich sukcesów! Dajemy gwarancję, że zawsze posadzisz więcej drzew niż zużyto ich przy produkcji Twojego zamówienia. Im więcej kupisz, tym więcej pomagasz! Musisz tylko zaznaczyć przy składaniu zamówienia zgodę na sadzenie drzew :)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomat) już od 100,00 zł.
Darmowa dostawa od 100 zł
Godziny otwarcia: Pon.-pt. 9:00-16:00, sob: 9:00-14:00
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl