Blog kategorie
Z naszego bloga malowanie po numerach
Malowanie po numerach jako dekoracja mieszkania
Malowanie po numerach jako dekoracja mieszkania

Aby w domu czuć się dobrze, trzeba się otaczać ładnymi przedmiotami. A cóż może być bardziej osobistego niż obraz, który sam namalowaliście? Dziś pokażemy, jak w wyjątkowy sposób udekorować swój dom, a także doradzimy, jakie obrazy najlepiej pasują do poszczególnych pomieszczeń!

7 łatwych pomysłów na malowanie na płótnie dla początkujących
7 łatwych pomysłów na malowanie na płótnie dla początkujących

Sposobów na wejście do świata sztuki jest wiele, a jednym z nich jest malowanie po numerach. Ludzie myślą, że bardzo trudno jest zacząć samemu, ponieważ uważają, że trzeba dużo edukacji i dużo praktyki, aby móc namalować coś rozsądnego na płótnie. To nieprawda i dlatego piszę ten artykuł. Pomysł jest naprawdę prosty i dlatego nawet początkujący mogą zacząć i to zrobić. Istnieją różnice w umiejętnościach potrzebnych do wykończenia każdego obrazu. Chciałbym wam teraz pokazać te łatwiejsze, od których każdy powinien zacząć.

Łatwy sposób na własne arcydzieło
Łatwy sposób na własne arcydzieło

Wiele osób dekoruje swoje domy różnymi elementami. Kiedy przyjrzymy się temu szczegółowo to zauważymy, że większość z tych elementów będą to figurki i obrazy. Ponieważ nie jesteśmy serwisem skupiającym się na figurkach i rzeźbach, będziemy mówić o obrazach jako o najczęstszym rodzimym dziele sztuki. Powiedziałbym, że każdy ma w domu przynajmniej jeden obraz. Każdy z nas. Wiele osób ma dziś zdjęcia, ale obrazy wiszą na ścianach od wielu lat. Patrząc na te obrazy, jak myślisz, jakie obrazy ludzie kochają? Kochają słynne dzieła sztuki. Obrazy nierzadkie lub arcydzieło.

7 łatwych pomysłów na malowanie na płótnie dla początkujących
7 łatwych pomysłów na malowanie na płótnie dla początkujących

Sposobów na wejście do świata sztuki jest wiele, a jednym z nich jest malowanie po numerach. Ludzie myślą, że bardzo trudno jest zacząć samemu, ponieważ uważają, że trzeba dużo edukacji i dużo praktyki, aby móc namalować coś rozsądnego na płótnie. To nieprawda i dlatego piszę ten artykuł. Pomysł jest naprawdę prosty i dlatego nawet początkujący mogą zacząć i to zrobić. Istnieją różnice w umiejętnościach potrzebnych do wykończenia każdego obrazu. Chciałbym wam teraz pokazać te łatwiejsze, od których każdy powinien zacząć.

Szukaj prostych kolorów, a nie skomplikowanego cieniowania

Im mniej kolorów, tym lepiej. Najpierw musisz zdobyć doświadczenie i wyczuć różnice w odcieniach kolorów i sposób ich nakładania na płótno.

Nowoczesne obrazy są łatwiejsze do malowania

Chcę powiedzieć, że nie szukaj realistycznych zdjęć, ich ukończenie jest trudne. Wybierz raczej nowoczesny obraz o wyraźnych kształtach, dużych powierzchniach i prostych kolorach.

Łatwe obrazy, które każdy może ukończyć

Wybraliśmy kilka prostych, ale pięknych i bardzo popularnych wzorów. Rzuć okiem na nie, przejrzyj i na pewno wybierzesz jeden z nich i z chęcią zaczniesz proces malowania.

Kolorowy lew

Pierwszy z nich to łatwy obraz lwa, który jest bardzo nowoczesny i jest przedstawiony w abstrakcyjnych kolorach. Nie uwierzyłbyś, ile osób lubi to zdjęcie. Powodem, dla którego znajduje się w naszym dzisiejszym artykule, jest to, że kiedy spojrzysz na szczegóły, nie ma ich tak wiele. Im większe obszary zamierzasz pomalować, tym łatwiej to zrobić.

Biały Królik

Jest to kolejny bardzo łatwy obraz do namalowania. Piekny króliczek może być dobrym początkiem dla malowania dla dzieci zarówno i osób dorosłych. Przepiękny królik będzie posować do każdego pokoju. Poziom trudności takiego królika to 2 z 5. 

Kotek z wiencem

Piękność! Uroczy kotek jest bardzo prosty w namalowaniu. Nie posiada dużo kolorów, maluje się bardzo szybko. Jego wzrok to coś! Jak namalujesz chociażby jedno oko, to już będziesz chciał zobaczyć ten efekt końcowy. 

Stworzenie Adama

Arcydzieło zawsze jest i będzie w aktualnym. A co powiesz na temat znanego obrazu, namolowanym własnoręcznie i bez wielkiego wysiłku? Jest to możliwe z obrazem Stworzenie Adama (fragment: ręce Boga i Adama).

Kakao dla ukochanej

Ah ta miłość! Prezenty dla ukochanej osoby zawsze przynoszą tylko pozytywne efekty. A co na temat zrobiąnego własnoręcznie prezentu? Możesz to zrealizować razem z naszymi zestawami do malowania po numerach! Jednym z takich przykładów jest obraz Kakao dla ukochanej. Bukiet tulipanów, który będzie wyglądać zawsze świeżo i naturalnie będzie trafnym dekorem pokoju twojej ukonachej! 

Liliowy Zachód Słońca

kontynuuje temat miłości :) Spotkania dwóch osób to zawsze nowe wrażenia i nowe emocję. Wyobraż sobie spotkanie wieczorne z widokiem na górę Fuji? Jest to jedne z najlepszych miejsc ze swoją historią i kulturą. Zarówno ten obraz zostanie świetnym prezentem dla niego lub dla niej, po skończeniu którego ten kawałek Japonii zostanie na ścianie na bardzo długi czas.

Obraz okrągły Malowanie po numerach Dzień

Okrągłe obrazy - nowość na rynku! Jest to BARDZO prosta do zrealizowania sprawa. Kilka farb, 3 pędzla, kilka pól, parę godzin i gotowe! Masz świetny i piękny obrazek w nowoczesnym style namalowany własnoręcznie. Trudność 1 z 5. Można na spokojnie nawet liczyć 0.5 z 5 :)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Darmowa dostawa) już od 100,00 zł.
Darmowa dostawa od 100 zł
Godziny otwarcia: Pon.-pt. 9:00-16:00, sob: 9:00-14:00
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl