Blog kategorie
Z naszego bloga malowanie po numerach
Malowanie po numerach jako dekoracja mieszkania
Malowanie po numerach jako dekoracja mieszkania

Aby w domu czuć się dobrze, trzeba się otaczać ładnymi przedmiotami. A cóż może być bardziej osobistego niż obraz, który sam namalowaliście? Dziś pokażemy, jak w wyjątkowy sposób udekorować swój dom, a także doradzimy, jakie obrazy najlepiej pasują do poszczególnych pomieszczeń!

7 łatwych pomysłów na malowanie na płótnie dla początkujących
7 łatwych pomysłów na malowanie na płótnie dla początkujących

Sposobów na wejście do świata sztuki jest wiele, a jednym z nich jest malowanie po numerach. Ludzie myślą, że bardzo trudno jest zacząć samemu, ponieważ uważają, że trzeba dużo edukacji i dużo praktyki, aby móc namalować coś rozsądnego na płótnie. To nieprawda i dlatego piszę ten artykuł. Pomysł jest naprawdę prosty i dlatego nawet początkujący mogą zacząć i to zrobić. Istnieją różnice w umiejętnościach potrzebnych do wykończenia każdego obrazu. Chciałbym wam teraz pokazać te łatwiejsze, od których każdy powinien zacząć.

Łatwy sposób na własne arcydzieło
Łatwy sposób na własne arcydzieło

Wiele osób dekoruje swoje domy różnymi elementami. Kiedy przyjrzymy się temu szczegółowo to zauważymy, że większość z tych elementów będą to figurki i obrazy. Ponieważ nie jesteśmy serwisem skupiającym się na figurkach i rzeźbach, będziemy mówić o obrazach jako o najczęstszym rodzimym dziele sztuki. Powiedziałbym, że każdy ma w domu przynajmniej jeden obraz. Każdy z nas. Wiele osób ma dziś zdjęcia, ale obrazy wiszą na ścianach od wielu lat. Patrząc na te obrazy, jak myślisz, jakie obrazy ludzie kochają? Kochają słynne dzieła sztuki. Obrazy nierzadkie lub arcydzieło.

Łatwy sposób na własne arcydzieło
Łatwy sposób na własne arcydzieło

Malowanie po numerach jako element wystroju domu

Wiele osób dekoruje swoje domy różnymi elementami. Kiedy przyjrzymy się temu szczegółowo to zauważymy, że większość z tych elementów będą to figurki i obrazy. Ponieważ nie jesteśmy serwisem skupiającym się na figurkach i rzeźbach, będziemy mówić o obrazach jako o najczęstszym rodzimym dziele sztuki. Powiedziałbym, że każdy ma w domu przynajmniej jeden obraz. Każdy z nas. Wiele osób ma dziś zdjęcia, ale obrazy wiszą na ścianach od wielu lat. Patrząc na te obrazy, jak myślisz, jakie obrazy ludzie kochają? Kochają słynne dzieła sztuki. Obrazy nierzadkie lub arcydzieło.

Top 5 najsłynniejszych obrazów na świecie

Jeśli wiesz coś o historii sztuki, to musiałeś słyszeć o przynajmniej kilku z nich. Oto według listy CNN:

  1. Mona Lisa Leonarda da Vinci. Teraz masz szansę namalować swoją własną Mona Lisę. To jest łatwe? Myślę, że tak. W skali od 1 do 5 trudność wynosi 3.
  2. Gwiaździsta noc Vincenta van Gogha. Malowanie cyframi jest zabawne, a rezultatem jest idealne arcydzieło namalowane własnoręcznie.
  3. Dziewczyna z perłą Johannesa Vermeera. To jedno z najbardziej znanych dzieł autora. Łatwe i proste w namalowaniu. 
  4. Ostatnia Wieczerza Leonarda da Vinci. Drugi obraz tego autora znajduje się na tej liście, ale musimy o nim tutaj wspomnieć. To złożony obraz z wieloma postaciami, ale malowanie po numerach ułatwia sprawę.
  5. Krzyk Edvarda Muncha. Ten bardzo znany obraz norweskiego autora został namalowany około 1893 roku. Poziom trudności to 4, więc najlepiej będzie odpowiadać dla osób z doświadczeniem w malowaniu po numerach.

Jeśli jesteś początkujący, powinieneś raczej spróbować namalować jeden z naszych obrazów po numerach. Mamy bardzo szeroki wybór obrazów najlepszych twórców. W tym wspomniana już Gwiaździsta noc, Słoneczniki i inne znane dzieła sztuki. Możesz mieć swoje Masterpiece w siebie w domu, które zawiesisz na ścianie. I będziesz z tego dumny, to nasza gwarancja! Dlaczego więc nie zacząć dzisiaj?

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Darmowa dostawa) już od 100,00 zł.
Darmowa dostawa od 100 zł
Godziny otwarcia: Pon.-pt. 9:00-16:00, sob: 9:00-14:00
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl