Malowanie po numerach - sposób na nowe hobby

Malowanie po numerach to nasza propozycja dla tych, którzy szukają inspiracji i ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu. Rozpocznij swoją przygodę ze sztuką tej działalności i twórz własne dzieła sztuki.

Mówią, że talent to 1% pracy i całkowicie się z tym zgadzamy! Mozart, Picasso, Sienkiewicz i wielu innych wybitnych artystów spędziło tysiące godzin na rozwijaniu swoich umiejętności, zanim ich ponadczasowe dzieła zostały rozświetlone. Malowanie po numerach to wyjątkowy prezent dla każdego, kto kocha sztukę lub wykazuje talent do malowania. Malowanie po numerach wypełnia życie kolorami, nowymi emocjami i pomaga dobrze się bawić i angażować. Każdy może tworzyć również z najbliższymi – wspólnie spędzone chwile są bezcenne!

Zobacz nasz asortyment i znajdź arcydzieło swoich marzeń

W naszym sklepie oferujemy dla Ciebie setki oryginalnych obrazów, z których z łatwością wybierzesz ten, który zawsze chciałeś namalować. W sklepie ArtiFly znajdziesz najlepsze obrazy do namalowania po numerach, ponieważ staraliśmy się wybrać dla Ciebie najlepsze prace. Liczne grono zadowolonych klientów może potwierdzić, że każdy projekt został przetestowany w realnym świecie i faktycznie jest co najmniej tak piękny jak na zdjęciu. Posiadamy w ofercie różne tematy obrazów do malowania po numerach, które są tematycznie pogrupowane: martwa natura, zwierzęta, pejzaże, kwiaty, postacie, abstrakcje lub wydarzenia historyczne. Decyzja należy do Ciebie!

Udekoruj swój dom

Lubisz oryginalne rzeczy i wnosisz własny wkład w dekorację domu, ale brakuje Ci pomysłów i jesteś pewny swoich umiejętności ? Rozwiązaniem twojego problemu jest malowanie w zestawach liczb. Wyobraź sobie tworzenie repliki obrazów Picassa lub Van Gogha. Miłośnicy artystycznych domowych dekoracji ściennych pokochają malowanie po numerach. Ogromny wybór pozwala na znalezienie odpowiedniego dla nawet najbardziej wymagających wymagań.

Możesz także zarazić swoją nową pasją rodzinę i przyjaciół. Wspólne działania artystyczne zbliżą Was do siebie i pozwolą odstresować się po męczącym dniu. Pamiętaj, że możesz realizować swoją nową pasję praktycznie wszędzie, czy to w domu, czy na wakacjach. Wszystko czego potrzebujesz to pusta przestrzeń, w której możesz uporządkować niezbędne materiały i zapasy: pojemnik na wodę, chusteczki lub ręczniki papierowe, pędzle i farby.

Promocje
Magiczna Zdrapka Pies A3
Magiczna Zdrapka Pies A3
32,00 zł 27,20 zł
szt.
Magiczna Zdrapka Królewna Śnieżka A4
Magiczna Zdrapka Królewna Śnieżka A4
20,00 zł 17,00 zł
szt.
Magiczna Zdrapka Pocztówka Kwiat wiśni 4w1 A5
Magiczna Zdrapka Pocztówka Kwiat wiśni 4w1 A5
23,00 zł 19,55 zł
szt.
Magiczna Zdrapka Pocztówka Piękność 4w1 A5
Magiczna Zdrapka Pocztówka Piękność 4w1 A5
23,00 zł 19,55 zł
szt.
Magiczna Zdrapka Wilk A3
Magiczna Zdrapka Wilk A3
32,00 zł 27,20 zł
szt.
Magiczna Zdrapka Nowy Jork A3
Magiczna Zdrapka Nowy Jork A3
32,00 zł 27,20 zł
szt.
Korzyści dla klientów

Wyślij nam zdjęcie namalowanego obrazu oraz gotowej zdrapki i dostań 200 pkt na swoje konto lojalnociowe. Dodatkowo weź udział w losowaniu, możesz wygrać piękny obraz. Po zakończeniu malowania zrób zdjęcie, jak trzymasz swój obraz i prześlij nam (też fajnie byłoby jak zrobisz zdjęcie obrazu przy pięknej ekspozycji :) ). Losowanie odbywa się raz w miesiącu.

Jak wziąć udział w losowaniu obrazu?

 • Wyślij zdjęcie namalowanego obrazu na adres sklep@artifly.pl;
 • Obraz musi być kupiony na ArtiFly.pl lub na naszych marketplace kontach;
 • Uczestnik musi być właścicielem zdjęcia lub znajdować się na nim;
 • Obraz na zdjęciu musi być skończony, nie wystarczy zdjęcie niedomalowanego obrazu;
 • Obraz musi być widoczny w całości.

Każde przesłane zdjęcie musi również spełniać wymagania jakościowe: 

 • Minimalna szerokość zdjęcia musi wynosić 1200 pikseli;
 • Format JPG, JPEG lub PNG;
 • Maksymalny rozmiar 7 Mb;
 • Cały obraz musi być wyraźnie widoczny na zdjęciu;
 • Zdjęcie nie może być rozmazane.

Zdjęcia możesz wysyłać na adres sklep@artifly.pl z tytułem "Moje zdjęcie - [nr zamówienie]".

Na początku każdego miesiąca wybierzemy zwycięzcę, który może sobie wybrać dowolny obraz o rozmiarze 40 x 50 cm z naszego sklepu internetowego.

Pamiętaj, że możemy wykorzystać Twoje zdjęcie do promocji naszego e-sklepu, publikując je w Internecie i sieciach społecznościowych, jak wspomniano poniżej w sekcji Inne warunki.


Nakręć filmik z malowania obrazu i zdobądź kolejny obraz GRATIS!

To naturalne, że jesteśmy dumni z tego, co stworzyliśmy własnymi rękami. Dlaczego więc nie pochwalić się swym dziełem? Najodpowiedniejszym miejscem, jest nasza strona internetowa. Poza tym też jesteśmy ciekawi, jak Ci poszło. Nakręć krótki filmik o tym, jak malujesz, wyślij go do nas, a my z przyjemnością opublikujemy go w naszej wideotece. 

Ponadto możesz otrzymać kolejny obraz do malowania po numerach absolutnie ZA DARMO! Tak - każdy, kto wyśle film spełniający warunki konkursu, otrzyma obraz z naszej ofert GRATIS!

Jakie warunki musisz spełnić?

 • Obraz musi być kupiony wyłącznie na www.artifly.pl lub na naszych kontach na marketplace; 
 • Uczestnik konkursu musi być właścicielem filmu lub znajdować się na nim;
 • Film musi trwać co najmniej 30 sekund, a maksymalnie 3 minuty;
 • Film musi być nagrany w formacie: * .avi, * .mkv, * .mp4 lub * .mov;
 • Film musi mieć rozdzielczość co najmniej HD 720p;
 • Na filmie musi być wyraźnie widoczny cały obraz. Najlepiej mieć obraz na biurku i nagrywać z góry; 
 • Nagrodę można przesłać na adres na terenie Polski;
 • Film musi uchwycić przebieg malowania (np. film poklatkowy) i efekt końcowy - gotowy obraz.

Każdy przesłany film musi również spełniać wymagania jakościowe:

 • Film nie powinien być ani zbyt jasny, ani zbyt ciemny;
 • Film nie może być rozmazany;
 • Film bez nadmiernej korekcji (typ HDR itp.);
 • W filmie nie powinno być żadnych tekstów.

Film możesz wysyłać na adres: sklep@artifly.pl 

W przypadku spełnienia warunków możesz wygrać dowolny obraz w rozmiarze 40 x 50 cm z naszej oferty.

Pamiętaj, że możemy wykorzystać Twoje nagranie do promocji naszego sklepu, publikując je w Internecie i sieciach społecznościowych (patrz Inne warunki).


Inne warunki:

Wysyłając zdjęcie lub film, uczestnik daje organizatorowi akcji promocyjnej prawo do korzystania ze zdjęcia na wszystkie dozwolone przez prawo sposoby, nie tylko podczas trwania tej akcji promocyjnej, ale także w celu promowania organizatora lub świadczonych przez niego usług. Pozwolenie to jest udzielane bezpłatnie, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, na nieograniczony użytek organizatora akcji promocyjnej. Organizator nie jest zobowiązany do korzystania z tego pozwolenia.

Przyjmując zdjęcia, organizator akcji promocyjnej nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść zdjęć, naruszenie praw osób trzecich poprzez pokazanie ich na zdjęciu lub wykorzystanie zdjęcia przez organizatora w dobrej wierze zgodnie z tymi warunkami.

Wysyłając zdjęcie, uczestnik akcji promocyjnej oświadcza, że:

 • zgadza się z niniejszym regulaminem akcji promocyjnej,
 • osobiście zrobił zdjęcie i ma nieograniczone prawa do przyznania innym osobom prawa do korzystania z niego w nieograniczonym zakresie,
 • osoby zarejestrowane na wykonanym przez niego zdjęciu wyrażają zgodę na publikację zdjęcia i jego wykorzystanie zgodnie z warunkami i regulaminem akcji promocyjnej.

Przesyłając swoje dane, uczestnicy biorą pod uwagę zasady przetwarzania danych osobowych, które są publikowane na stronie internetowej www.artifly.pl.

 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Darmowa dostawa) już od 100,00 zł.
Darmowa dostawa od 100 zł
Godziny otwarcia: Pon.-pt. 9:00-16:00, sob: 9:00-14:00
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl